مدیریت رستوران

Checkmark

سفارشات خود را آنلاین تائید کنید


سفارشات خود را راحت و آنلاین از مانیتور مدیریت کنید.

ما به خوبی می‌دانیم که کار کردن در شرایط پر ترافیکِ یک رستوران بسیار دشوار است. تلفن‌های پی در پی و رسیدگی به مراجعان حضوری تنها بخشی از این دشواریست. منو آزاد سیستمی بسیار ساده را برای شما طراحی کرده است تا برای دریافت سفارشات خود تنها به چند کلیک احتیاج داشته باشید.

Growth

پیوسته در حال رشد باشید


رایگان دیده شوید و به کسب و کار خود رونق ببخشید.

با حضور در فضای اینترنت به طیف وسیعی از مشتریان بالقوه دسترسی خواهید داشت، علاوه بر آن به افرادی که عاشق سبک غذایی‌تان هستند اجازه می‌دهید تا راحت‌تر با شما ارتباط برقرار کنند و به سادگی هر چه تمام تر غذای محبوب خود را از رستوران شما به صورت آنلاین سفارش دهند.

Support

پشتیبانی در 7 روز هفته


در هیچ زمانی احساس تنهایی نخواهید کرد.

در هر شرایطی که با مشکل و یا سوالی مواجه شده و احتیاج به راهنمایی دارید بدون نگرانی از طریق سامانه و یا تلفن‌های پشتیبانی با ما تماس بگیرید. همکاران ما در تمامی اوقات سفارش‌گیری آماده‌اند تا پاسخگوی سوالات‌تان باشند. شما تنها بر افزایش کیفیت و فروش بیشتر خود تمرکز کنید.

Shield

امنیت در استفاده


عملیات و پرداخت‌ها با رعایت مسائل امنیتی خواهند بود.

منو آزاد ضمن دریافت نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران تلاش نموده تا با عقد قرارداد با بانک‌های پیشتاز و مطرح در زمینه پرداخت‌های اینترنتی همچون ملت و سامان علاوه بر فراهم نمودن محیطی جذاب و نو در عرصۀ غذایی کشور؛ امنیت و آسودگی خاطر را نیز برای کاربران و شرکای تجاری خود به ارمغان آورد.