درباره ما

منو آزاد کیه؟

منو آزاد یه تفکر بدون محدودیت و آزاد برای بهبود زندگی نسل حاضر و نسل های آینده است که کار خود را تحت شرکت پدیده نوآور سپهر سامان به شماره ثبت 54624 در اواخر سال 1394 به طور رسمی آغاز نموده است.

چی هست؟

در حال حاضر منو آزاد یک سرویس سفارش آنلاین غذاست که به شما این امکان را می‌دهد تا وارد دنیای خوشمزۀ خوراکی ها شده و در بین آلبومی از بهترین رستوران‌های شهرتان با خواندن نظرات مردم و اطلاعات موجود هر رستوران، بهترین گزینه را انتخاب نموده و غذای مورد علاقه‌تان را از طریق موبایل، تبلت، لپ تاپ و یا کامپیوتر شخصی خود به صورت اینترنتی سفارش دهید.

چرا هست؟

اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.

مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

چه می خواهد؟

منو آزاد ماموریت خود را تلاش بی وقفه؛ در جهت بهبود زندگی نسل حاضر و نسل های آینده قرار داده است تا بتواند با ارائۀ سیستمی یکپارچه امکان مقایسه، انتخاب و خرید آسان‌ در موضوعات مختلف و در دنیای تحت وب را به مردم ایران زمین هدیه دهد.

چگونه می خواهد؟

برای دست یافتن به این هدف متعالی لازم است تا منو آزاد به طور مستمر زیرساخت ها، تجهیزات و برنامه های کاربردی خود را متناسب با گسترش حوزه‌های کاری خویش افزایش داده و بهبود ببخشد تا ضمن ارائۀ تجربه‌ای لذت بخش و به یادماندنی برای کاربران به دلیل حضور در اکوسیستم منو آزاد، بتواند فعالان اقتصادی را در راستای ارائه اثر بخش محصولات خود به گسترۀ وسیع مشتریان؛ یاری نماید.